fbpx
TAI NE SPORTO SALĖ - TAI GYVENIMO BŪDAS!
PRISIJUNK PRIE BENDRUOMENĖS

Norėtum pradėti sportuoti tačiau dar yra kiek nejauku?

Nežinai ar tau tinka Champion’s House?

O gal tiesiog nori pabandyti?

Ne bėda – pirma treniruotė NEMOKAMA, tiesiog reikia užsiregistruoti į žemiau esančią formą.

Mes tikime, kad svarbiausia sportuojant yra gera Jūsų savijauta ir energija todėl kiekvienas Champion’s House atletas yra NEMOKAMAI testuojamas prieš pradedant sportuoti ir sekamas jūsų progresas.

Kaip mes tai darome?

Atėjus pirmą kartą į mūsų sporto klubą susitiksite su treneriu kuris Jums NEMOKAMAI altiks du svarbius testus:
1. Kūno sudeties analizę su Japonų firmos Tanita analizatoriumi;
2. FMS – Funkcinių judesių testavimas (ang. Functional Movement Screen) https://www.functionalmovement.com/
Vėliau, kartą per mėnesį stebėsime Jūsų progresą su kūno sudėties analizatoriumi, na o savo pasiekimus ir progresą galėsite sekti mobiliojoje aplikacijoje “My Tanita”.
Kas yra kūno sudieties analizė ir kaip ji atliekama?
Tai tyrimas specialu Tanita analizatoriumi. Šis įrenginys padeda išsamiau įvertinti kiekvieno žmogaus asmeninius kūno duomenis. Tyrimas tiksliai parodo, kaip kinta riebalų ir raumenų masė, leidžia įvertinti mitybos ypatumus (jos trūkumą ar perteklių), o tai gali padėti pagerinti bendrą organizmo būklę ir gyvenimo kokybę.
Atlikus tyrimą, savo išmaniajame telefone gausite informaciją apie:
 • Kūno masės indeksą (KMI)
 • Kūno riebalų kiekį procentais
 • Kūno riebalų masę
 • Kūno masę be riebalų
 • Kūno raumenų masę
 • Bendrą kūno skysčių kiekį
 • Dienos kalorijų normą
 • Asmens metabolinį amžių
 • Visceralinių riebalų lygį
 • Mineralinę kaulų masę
 • Kūno sandaros tipą
 • Raumenų masės balansą
 • Kojų raumenų įvertinimą
 • Rankų raumenų įvertinimą
 • Riebalų masės pasiskirstymą
Svarbiausia, kad šis tyrimas trunka vos 3 minutes (neskaitant rezultatų aptarimo), na o duomenis turėsite savo telefone ir nuolat galėsite sekti savo progresą.
Kas yra FMS – Funkcinių Judėjimo Sistemų testas (ang. Functional Movement Screen) tyrimas?
Funkcinių judesių atlikimo vertinimas, padės greitai ir kokybiškai įvertinti pagrindines griaučių-raumenų sistemos problemas: jėgos trūkumą, judesių amplitudės sumažėjimą, asimetriją, kompensacinius judesius bei silpnas grandis, reikalaujančias stiprinimo ar net atpalaidavimo.
Judesių patikrinimo testas gali būti taikomas bet kokio amžiaus, įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Testo pabaigoje gausite tikslų funkcinių judesių, judesių grupių, grandinių įvertinimą skaitinėje skalėje, bei korekcinius patarimus. Taip galėsite tiksliai įvertinti savo fizinę būkle, numatyti tolesnio tobulėjimo kryptis ar išvengti gręsiančių problemų.
FMS testavimo privalumai:
– Prevencija nuo traumų.
Laiku nustačius pagrindines griaučių-raumenų sistemos problemas, galima užkirsti kelią ateityje gresiančioms traumoms.
– Skausmo identifikatorius.
Jei testuojant bet kuriuo metu pajuntamas skausmas, rekomenduojama apsilankyti medicininei peržiūrai. FMS padeda identifikuoti pasislėpusias problemas, kurios ateityje gali sukelti rimtų organizmo sutrikimų.
– Tikslų iškėlimas.
Dėl paprastos FMS vertinimo sistemos, treneriui tiksliai nurodomi organizmo funkciniai trūkumai ir korekcinės kryptys.
– Pratimų sistema taisanti klaidas.
FMS sistema ne tik padeda aptikti pagrindines griaučių-raumenų sistemos problemas, bet ir pakartotini testai, taisyklingas pratimų atlikimas namie, padeda taisyti klaidas.
Įprasta šių testų kaina kartu yra 45 eurai, Champions House atletams kaina tik 25 eurai, na o pirmą kartą atėjusiems ar tik išbandyti klubą norintiems šiuos testus atliksime nemokamai.
Taigi norėdami išbandyti kas yra Champion’s House jūs viso gausite pilną kūno testavimą ir norimą treniruotę nemokamai.
Registruokis į pirmąją treniruote jau dabar!

Keletas patarimų, prieš ateinant į pirmą treniruotę:

 1. Jei pastaruoju metu nesportavai, tavo kūnui visų pirma reikia lankstumo ir sutvirtėti, tad pradžiai rekomenduojame tokias treniruotes, kaip Wellness Fit/ Mobility arba Control & Stability Strength, jos yra žemesnio intensyvumo, tad puikiai tiks pradžiai ir visada naudingos jei norite, kad kūnas funkcionuotų tinkamai. Grafiką rasite čia.
 2. Nori eiti į X-Fit ar Cross Training treniruotes? Tuomet geriausia pradėti nuo Intro treniruotės ir jas palankyti bent porą savaičių, tam, kad susipažinti su teisinga pratimų atlikimo technika bei sustiprėti. Mes norime, kad sportas teiktų gerą energiją ir stiprintų kūną, tad svarbu viską atlikti taisyklingai.
 3. Jauti skausmą ar maudžia tam tikras vietas? Tokiu atveju, visų pirma siūlome nukeliauti pas kineziterapeutą / sporto masažuotoją (tokių turime net porą) atlikti kūno judesių testavimą ir skausmo priežasčių nustatymą. Šią informaciją gaus treneris ir padės tinkamai pašalinti skausmo priežastis, kad jis niekada nebegrįžtų.

PIRMA TRENIRUOTĖ NEMOKAMAI – TEREIKIA UŽSIREGISTRUOTI

Susisiekite su mumis

Sveiki, atsakysime į jūsų žinutę kaip įmanoma greičiau

Not readable? Change text. captcha txt