fbpx
PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
06:00
X-Fit
Trenerė Sandra
06:30
07:30
X-Fit
Trenerė Sandra
06:30
07:30
X-Fit
Trenerė Sandra
06:30
07:30
07:00
08:00
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
08:00
09:00
Cross Training
Trenerė Rimgailė
08:00
09:00
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
08:00
09:00
Cross Training
Trenerė Rimgailė
08:00
09:00
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
08:00
09:00
09:00
10:00
Kids Fit
Trenerė Anelė
10:00
11:00
Kids Fit
Trenerė Anelė
10:00
11:00
Cross Training
Trenerė Sandra
10:00
11:00
11:00
Wellness Fit / Mobility
Trenerė Anelė
11:30
12:30
12:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
12:00
13:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
12:00
13:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
12:00
13:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Junior K-1
Treneris Raimondas
16:00
17:00
Junior K-1
Treneris Raimondas
16:00
17:00
Junior K-1
Treneris Raimondas
16:00
17:00
17:00
Vaikų kovos menai
17:30
18:30
Treneris Vitalijus

Cross Training
Trenerė Rimgailė
18:00
19:00

Fit Boxing
Treneris Vitalijus
18:30
19:45

Wellness Fit / Mobility
Trenerė Anelė
19:00
20:00

X-Fit
Trenerė Rimgailė
19:00
20:00

K-1 Intro
Treneris Raimondas
19:30
20:30

Squat Club
Trenerė Rimgailė
20:00
21:00
Vaikų kovos menai
17:30
18:30
Treneris Vitalijus

Cross Training
Trenerė Sandra
18:00
19:00

Fit Boxing
Treneris Vitalijus
18:30
19:45

Wellness Fit / Mobility
Trenerė Anelė
19:00
20:00

X-Fit
Trenerė Sandra
19:00
20:00

K-1 Intro
Treneris Raimondas
19:30
20:30

Squat Club
20:00
21:00
Trenerė Rimgailė
Grappling/Sambo
Treneris Albertas
17:00
18:00
18:00
X-Fit
Trenerė Sandra
18:00
19:00

MMA BASICS
Treneris Albertas
18:00
19:15

Control & Stability Strength
Trenerė Anelė
19:00
20:00

Cross Training
Trenerė Sandra
19:00
20:00

K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
19:30
20:30

Cross Training Intro
Trenerė Sandra
20:00
21:00

Grappling/Sambo
Treneris Albertas
20:00
21:00
X-Fit
Trenerė Sandra
18:00
19:00

MMA BASICS
Treneris Albertas
18:00
19:15

Control & Stability Strength
Trenerė Anelė
19:00
20:00

Cross Training
Trenerė Sandra
19:00
20:00

K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
19:30
20:30

Cross Training Intro
Trenerė Sandra
20:00
21:00

Grappling/Sambo
Treneris Albertas
20:00
21:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
18:00
19:00

MMA BASICS
Treneris Albertas
18:00
19:15

Cross Training
Trenerė Rimgailė
19:00
20:00

K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
19:30
20:30
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
19:00
Control & Stability Strength
Trenerė Anelė
19:00
20:00
Control & Stability Strength
Trenerė Anelė
19:00
20:00

Pirmadienis

Trečiadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
08:00
Cross Training
Trenerė Rimgailė
08:00
09:00
Cross Training
Trenerė Rimgailė
08:00
09:00
09:00
10:00
Cross Training
Trenerė Sandra
10:00
11:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Cross Training
Trenerė Rimgailė
18:00
19:00
Cross Training
Trenerė Sandra
18:00
19:00
19:00
Cross Training
Trenerė Sandra
19:00
20:00
Cross Training
Trenerė Sandra
19:00
20:00
Cross Training
Trenerė Rimgailė
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
20:00
Cross Training Intro
Trenerė Sandra
20:00
21:00
Cross Training Intro
Trenerė Sandra
20:00
21:00

Pirmadienis

Trečiadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
18:00
Fit Boxing
Treneris Vitalijus
18:30
19:45
Fit Boxing
Treneris Vitalijus
18:30
19:45
19:00

Antradienis

Ketvirtadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
17:00
Grappling/Sambo
Treneris Albertas
17:00
18:00
18:00
19:00
20:00
Grappling/Sambo
Treneris Albertas
20:00
21:00
Grappling/Sambo
Treneris Albertas
20:00
21:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
16:00
Junior K-1
Treneris Raimondas
16:00
17:00
Junior K-1
Treneris Raimondas
16:00
17:00
Junior K-1
Treneris Raimondas
16:00
17:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
08:00
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
08:00
09:00
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
08:00
09:00
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
08:00
09:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
19:30
20:30
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
19:30
20:30
K-1 / Kickboxing
Treneris Raimondas
19:30
20:30
20:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
19:00
K-1 Intro
Treneris Raimondas
19:30
20:30
K-1 Intro
Treneris Raimondas
19:30
20:30
20:00

Antradienis

Ketvirtadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
10:00
Kids Fit
Trenerė Anelė
10:00
11:00
Kids Fit
Trenerė Anelė
10:00
11:00

Antradienis

Ketvirtadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
18:00
MMA BASICS
Treneris Albertas
18:00
19:15
MMA BASICS
Treneris Albertas
18:00
19:15
MMA BASICS
Treneris Albertas
18:00
19:15
19:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Penktadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
20:00
Squat Club
Trenerė Rimgailė
20:00
21:00
Squat Club
20:00
21:00
Trenerė Rimgailė

Antradienis

Ketvirtadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
17:00
Vaikų kovos menai
17:30
18:30
Treneris Vitalijus
Vaikų kovos menai
17:30
18:30
Treneris Vitalijus
18:00

Antradienis

Ketvirtadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
11:00
Wellness Fit / Mobility
Trenerė Anelė
11:30
12:30
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Wellness Fit / Mobility
Trenerė Anelė
19:00
20:00
Wellness Fit / Mobility
Trenerė Anelė
19:00
20:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Šeštadienis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienis
06:00
X-Fit
Trenerė Sandra
06:30
07:30
X-Fit
Trenerė Sandra
06:30
07:30
X-Fit
Trenerė Sandra
06:30
07:30
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
12:00
13:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
12:00
13:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
12:00
13:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
X-Fit
Trenerė Sandra
18:00
19:00
X-Fit
Trenerė Sandra
18:00
19:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
18:00
19:00
19:00
X-Fit
Trenerė Rimgailė
19:00
20:00
X-Fit
Trenerė Sandra
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

No events available!

PIRMA TRENIRUOTĖ NEMOKAMAI – TEREIKIA UŽSIREGISTRUOTI

Susisiekite su mumis

Sveiki, atsakysime į jūsų žinutę kaip įmanoma greičiau

Not readable? Change text. captcha txt